Město Litovel

Oficiální internetové stránky

Navigace

Vyhledávání

Morový sloup

RybníkRybník
Lávka přes NečízLávka přes Nečíz
-13 °C-13 °C
Litovelské muzeumLitovelské muzeum
Elektrárenský náhonElektrárenský náhon
Husova uliceHusova ulice
Mikuláš v LitovliMikuláš v Litovli
Zasněžený rybníkZasněžený rybník
Zimní GJOZimní GJO
Vánoce 2015Vánoce 2015
« »
ZRUŠENÍ PLANOVANÝCH AKCÍ všechny akce jsou do odvolání z nařízení vlády zrušeny.

FOLKOVÉ POMORAVÍ

FolkovePomoravi2022
Anotace:Minifestival živé hudby. Vystoupí: Jamie Marshall, Svatka Štěpánková & Radek Hlávka a The Amplified Acoustic Band.
Místo konání:Vodácká restaurace Loděnice
Datum konání:28.6.2022 od 18:00 hodin
Tematická kategorie:Hudba
Více informací na:www.mklitovel.cz
Pořadatel:Městský klub Litovel

Podrobný popis:

I v letošním roce zveme na Folkové Pomoraví, a to v úterý 28. června od 18 hodin, tentokrát do Vodácké restaurace Loděnice, kde už v minulosti koncerty probíhaly. Těšit se budeme moci na vystoupení hudebního tria ToPinQui, které zahraje kromě bluegrassových anglicky zpívaných skladeb, také francouzské šansony a písně českého folku. Dále na jedinečného Jamie Marshalla, Svatku Štěpánkovou Hlávkovou & Radka Hlávku a nakonec vystoupí kapela The Amplified Acoustic Band. Pražská multižánrová hudební skupina s bluesovými kořeny, ve které hrají všichni tři již zmiňovaní umělci spolu s Martinem Petráskem. Jamie Marshall je anglický písničkář, zpěvák a vynikající kytarista s bohatým autorským i převzatým repertoárem a výrazným aranžérským potenciálem. Vystoupí i další zkušení muzikanti s bohatou hudební minulostí, kteří jsou výraznými personami na české hudební scéně Svatka Štěpánková Hlávková a Radek Hlávka, kteří tvoří hudební duo ve složení kontrabas, zpěv a akustická kytara, zpěv. Doménou jejich repertoáru je kvalitní interpretace převzatých skladeb s vlastním aranžérským přístupem. Repertoár lemují skladby od amerického folku, jazzu, blues až po populární hudbu. Na závěr si užijeme vystoupení The Amplified Acoustic Band, kapely, která vystupuje pravidelně na domácí i evropské klubové a festivalové scéně a v roce 2014 vydává debutové šestipísňové album „Jamie Marshall´s Amplified Acoustic Band“, které je z části autorské. The Amplified Acoustic Band nabízí posluchačům nevšední zážitek především díky charismatickému a osobitému zpěvu Jamieho, výborné instrumentaci a spontánnímu projevu muzikantů. Přijďte si užít nevšední večer. Vstupné v předprodeji 150 Kč, na místě 200 Kč. Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru Litovel. 


 
Geoportal
Litovel - Hanácké Benátky

Městský úřad Litovel

nám. Přemysla Otakara 778
784 01 Litovel
Česká republika

telefon: +420 585 153 111
fax: +420 585 342 198

podatelna: e-podatelna@mestolitovel.cz

datová schránka: 4rub4s3

povinné informace

autorská práva

Úřední hodiny

Pondělí, středa
7:00 - 11:30 hod.
12:00 - 17:00 hod.

ostatní dny dle dohody 

MĚSTO LITOVEL

IČ: 00299138
DIČ: CZ00299138

Novinky na mail

Facebook page LitovelAktuální počasíTuristické informační centrumyoutubeKde se najíst?Webkamera

Mobilní aplikace města

 
Mikroregion Litovelsko Olomoucký kraj Městský klub Litovel Muzeum Litovel Městská knihovna Litovel Technické služby Litovel logo
 
Prohlášení o přístupnosti   |   Webmaster   |   Mapa webu   |   RSS   |     |   Public4u © 2000-2022
load