Město Litovel

Oficiální internetové stránky

Navigace

Vyhledávání

Zimní radovánky na rybníce

Nedotknutý rybníkNedotknutý rybník
Kačení koupalištěKačení koupaliště
Rekonstrukce náměstí 2014Rekonstrukce náměstí 2014
Gymnázium Jana OpletalaGymnázium Jana Opletala
DSC 5464DSC 5464
První hokejistéPrvní hokejisté
Předvánoční náměstíPředvánoční náměstí
GJO v ziměGJO v zimě
Za rákosím tenký ledZa rákosím tenký led
Podzimní Litovel 6Podzimní Litovel 6
« »

2. kolo voleb do osadních výborů 27.-28.1. - jak volit, kandidáti

2. kolo voleb do osadních výborů proběhne souběžně s druhým kolem prezidentských voleb ve dnech 27. - 28. ledna 2023 (v pátek od 14 do 22 hod, v sobotu od 8 do 14 hodin).
Volba do Osadního výboru není podmíněna volbou prezidenta. 
Volit mohou občané pouze v té místní části, ve které mají nahlášen trvalý pobyt. 

Jak volit:

Občané dostanou volební lístek přímo ve volební místnosti (lístky nebudou roznášeny předem do schránek). Jména kandidátů uvádíme níže a jsou zveřejněna také na vývěskách v místních částech (včetně údaje o věku a povolání).
Občan volí vyznačením křížku před jménem kandidáta. Takto volí maximálně 7 osob v místních částech Nasobůrky a Unčovice a maximálně 5 osob v ostatních místních částech. 

Kandidáti do osadních výborů (řazeno abecedně)

OV Březové - volí se 5 členů

  1. Michal Dujava
  2. Karel Eliáš
  3. Martin Konečný
  4. Jiří Kovář
  5. Tomáš Kuběna
  6. Ing. Arch. Dušan Osina
  7. Milan Poisl
  8. Ing. Jiří Sládek
  9. Marie Svozilová
  10. Pavel Vrba
OV Chudobín - volí se 5 členů
  1. Ing. Květoslav Ambrož
  2. Pavel Čeladník
  3. Libor Fuglíček
  4. Veronika Khol
  5. Tomáš Křížka
  6. Miloš Malík
  7. Petr Matušek
  8. Karolína Orth
  9. Milan Poles
  10. Leoš Rosman
  11. Nina Schlauchová
  12. Jaromír Šperlich
  13. Jakub Vydra

OV Chořelice - volí se 5 členů

  1. PharmDr. Kamil Beil
  2. Karel Dušek
  3. Monika Dušková
  4. Jaroslav Erlec
  5. Bc. Jaroslav Erlec
  6. Zdeněk Kusý
  7. Ing. Ivo Masárech
  8. Ing. Radek Nepustil
  9. Pavel Přikryl
  10. Ladislav Stingl
  11. Lenka Šímová
  12. Michal Šmýd
  13. Ing. Vladimír Vaněk
OV Myslechovice - volí se 5 členů
  1. Anna Andrýsková
  2. Jiří Hégr
  3. Aleš Hubáček
  4. Alena Krejčí
  5. Pavel Obrátil
  6. Ing. Radka Polívková
  7. Ing. David Pöschl
  8. Leoš Rozsíval
  9. Ing. Eva Rozsívalová
  10. Jakub Špendlík
  11. Bohumil Vyhnálek
OV Nasobůrky  - volí se 7 členů
  1. Milan Crhák
  2. Miloslav Čunderle
  3. Jarmila Franková
  4. Tereza Gargošová
  5. Mgr. et Mgr. Alice Hemerková Bittnerová
  6. Ivo Juráš
  7. Mgr. Jiří Konečný
  8. Michal Korhoň
  9. Jiří Linhart
  10. JUDr. Marie Mazánková
  11. Margita Němcová
  12. Lucie Ošťádalová
  13. Jarmila Pinkavová
  14. Iveta Šimáčková
  15. Pavel Vlček
  16. Luděk Vyhnálek
OV Nová Ves  - volí se 5 členů
  1. Tomáš Dvořák
  2. Jana Kellnerová
  3. Ondřej Kratochvíl
  4. Mgr. Eva Kratochvílová
  5. Filip Skládal
  6. Petr Šišma
OV Rozvadovice  - volí se 5 členů
  1. Ing. Jan Čunderle
  2. Markéta Hemelková
  3. Mgr. Radka Hlavinková
  4. Mgr. Vlastimil Kudláček
  5. Jan Skácel
  6. Jiří Skřepský
  7. Vojtěch Smékal
  8. Ladislav Stejskal
  9. Ing. Jiří Škrabal
  10. Pavel Ženožička, DiS.
OV Savín  - volí se 5 členů
  1. Alois Ajgl
  2. Magdaléna Ajglová
  3. Robert Dostál
  4. Jindřiška Dostálová
  5. František Hlavinka
  6. Přemysl Hlavinka
  7. Ing. Renáta Milčická
  8. Miluše Pluskalová
  9. Vladislav Pokorný
  10. Zdeněk Smrček
  11. Ladislav Šmoldas
OV Tři Dvory  - volí se 5 členů
  1. Mgr. Kateřina Beranová
  2. Jan Hříbek
  3. Vladimíra Krauszová
  4. Petra Krylová
  5. Jana Mlčochová
  6. Martin Skácel
  7. Jana Wagnerová
OV Unčovice  - volí se 7 členů
  1. František Beneš
  2. Jiří Foltýnek
  3. Ing. Jaromír Janošec
  4. Ing. Pavel Klaus, PhD.
  5. Ing. Lenka Klausová, PhD.
  6. David Petrskovský
  7. Ing. Eva Richterová
  8. Ing. Vítězslav Špunda
  9. Bc. Monika Štýbnarová
  10. Jiří Vaněk
OV Víska  - volí se 5 členů
  1. Vladimír Dvořák
  2. Pavel Havlíček
  3. Jiří Knésl
  4. Radek Melhuba
  5. Michal Zlámal
  6. Ing. Hana Zlámalová Krumniklová
17.1.2023 14:10:46 | přečteno 2497x | dita.bednarova
 
Geoportal
Litovel - Hanácké Benátky

Městský úřad Litovel

nám. Přemysla Otakara 778
784 01 Litovel
Česká republika

telefon: +420 585 153 111

podatelna: e-podatelna@mestolitovel.cz

datová schránka: 4rub4s3

povinné informace

autorská práva

Úřední hodiny

Pondělí, středa
7:00 - 11:30 hod.
12:00 - 17:00 hod.

ostatní dny dle dohody 

MĚSTO LITOVEL

IČ: 00299138
DIČ: CZ00299138

Novinky na mail

Facebook page LitovelAktuální počasíTuristické informační centrumyoutubeKde se najíst?Webkamera

Mobilní aplikace města

 
Mikroregion Litovelsko Olomoucký kraj Městský klub Litovel Muzeum Litovel Městská knihovna Litovel Technické služby Litovel logo
 
Prohlášení o přístupnosti   |   Webmaster   |   Mapa webu   |   RSS   |     |   Public4u © 2000-2023
load